Jan Mankes - Original Heliogravüre Perlhuhn 1923
Henri van Daalhoff - Porträt einer Frau mit Zigarette
Jan Mankes - Original Heliogravüre Drosseln in der Abenddämmerung 1923
Frans Everbag - Ecke Brouwersgracht
Zeitraum | 2000 bis heute |
Träger | Panel |
Stil | Realistisch |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Het werk is rondom afgewerkt met een donkere kleur en
voorzien van ophangdraad dus als zodanig, zonder lijst op te hangen.
Het werk kan worden opgehaald of wordt stevig
verpakt en aangetekend verzonden.
Zustand | Wie neu | ||
verkoop uit privé collectie | |||