Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Het werk is rondom afgewerkt met een donkere kleur en
voorzien van ophangdraad dus als zodanig, zonder lijst op te hangen.
Het werk kan worden opgehaald of wordt stevig
verpakt en aangetekend verzonden.
Conditie | Nieuwstaat | ||
verkoop uit privé collectie | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 13-6-2020 om 14:17 |
Eindtijd | 20-6-2020 om 22:26 |