Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Mooie vlotte tekenging van Sebo Detmers " boerderij Harderwijk uit 1963
werk: 20x25 cm
Met lijst : 30x35
Ingelijst met houten frame.
De schilder, tekenaar en linosnijder Sebo Detmers (1910) woonde en werkte in Soest en was lid van de Amersfoortse kunstenaarsgroep De Ploegh. Zijn stijl is te omschrijven als romantisch decoratief en heeft vaak het bloemstilleven en het landschap tot onderwerp.“Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte en een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer”, vertelde de kunstenaar eens in een intervieuw.
Startzeit | 18-9-2020 um 16:48 |
Endzeit | 29-12-2020 um 11:11 |