Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Simon Dittrich.
Zeer fraai werk van deze zeer bekende kunstenaar.
Titel: Der Lordrichter.
Mareriaal: 7 kleurige lithografie op Rives-Bütten.
Druk: Matthieu in Dielsdorf. Bij Zürich.
Afmetingen blad en beeld: 42 x 30 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd.
Oplage: 8679/10000.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50. Naar België € 20,-
ZZIM
Startzeit | 12-5-2018 um 6:06 |
Endzeit | 18-5-2018 um 21:06 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |