Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Simon Dittrich.
Zeer fraai werk van deze zeer bekende kunstenaar.
Titel: Der Lordrichter.
Mareriaal: 7 kleurige lithografie op Rives-Bütten.
Druk: Matthieu in Dielsdorf. Bij Zürich.
Afmetingen blad en beeld: 42 x 30 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd.
Oplage: 8679/10000.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50. Naar België € 20,-
ZZIM
Heure de début | 12-5-2018 à 6:06 |
Heure de fin | 18-5-2018 à 21:06 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |