Anton Martineau - Mischtechnik auf Papier – Wicked – Handsigniert!!!
Bernadette Leijdekkers - Skulptur „TANZ! "unterzeichnet
Lucio del Pezzo - Litho - Schlecht
Amedee Lynen - Blick auf den Wald
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
SIMON MARIS
DAME MET HOED
POTLOOD TEKENING op DUN PAPIER IN DE MAAT 13 X 18 CM
GESIGNEERD R.O.
ZONDER LIJST
GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET 8,60 of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBSITE
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 21-6-2017 um 21:11 |
Endzeit | 2-7-2017 um 21:11 |