Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
SIMON MARIS
MODER EN KIND
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 26 X 34 CM
gesigneerd rechts onder / en nams plaatje
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 34 X 42 CM
BEIDE GOEDE STAAT
Startzeit | 10-10-2015 um 19:55 |
Endzeit | 18-10-2015 um 19:55 |