Peter Klashorst - Siebdruck – Gelbe Prinzessin – 125 Exemplare
Clemens Briels - Marilyn Monroe
Joyce van Oorschot - Diptychon
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een schitterend portretschilderij van de bekende kunstenaar Simon Willem Maris (1873-1935). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd linksonder. Afmetingen met lijst: 71 cm. x 61 cm. Doekmaat: 60 cm. x 50 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft craquele. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is een optie. Info:RKD.nl/maris.
Startzeit | 18-1-2017 um 12:23 |
Endzeit | 28-1-2017 um 12:28 |