Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Robert Crumb - "La famille qui couche ensemble reste unie" 1969
Dirkje Kuik - PORTRAIT DE FEMME VENISE
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een schitterend portretschilderij van de bekende kunstenaar Simon Willem Maris (1873-1935). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd linksonder. Afmetingen met lijst: 71 cm. x 61 cm. Doekmaat: 60 cm. x 50 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft craquele. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is een optie. Info:RKD.nl/maris.
Heure de début | 18-1-2017 à 12:23 |
Heure de fin | 28-1-2017 à 12:28 |