Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Drucke & Editionen |
Jahr | 1915 |
Technik | Sonstiges |
Maße | 50 x 37 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Een chine-collé in rood-bruin van Simon Moulijn uit het jaar 1915. Monogram en datering op de steen. De prent is niet in Nijland opgenomen, wel in Ariëns-Kappers (nr.67). Beeldformaat 27.5 x 22 cm. Los opgenomen in passepartout met achtervel in de maat 50 x 40 cm. In de marges onder het passepartout vage ouderdomssporen. Overigens goede conditie. De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roermond, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 15-7-2018 um 13:40 |
Endzeit | 21-8-2018 um 6:00 |