Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Sjer Jacobs, Olieverf op doek, "Zittende vrouw", 100x100cm, 1999.
In 1999 aangekocht, aankoopbewijs aanwezig.
Het doek is nog in zeer goede conditie en heeft geen lijst nodig.
Bij deze aanbiding is de garantieregeling van toepassing.
De zijkant van het frame met doek is door de kunstenaar van een brede zwarte bies voorzien, (foto 2).
Het schilderij is gemaakt en gesigneerd in 1999, (foto3).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heel, Niederlande |
Ort des Objekts | HEEL, Niederlande |
Startzeit | 18-1-2018 um 10:40 |
Endzeit | 1-2-2018 um 10:40 |