Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Sjer Jacobs, Olieverf op doek, "Zittende vrouw", 100x100cm, 1999.
In 1999 aangekocht, aankoopbewijs aanwezig.
Het doek is nog in zeer goede conditie en heeft geen lijst nodig.
Bij deze aanbiding is de garantieregeling van toepassing.
De zijkant van het frame met doek is door de kunstenaar van een brede zwarte bies voorzien, (foto 2).
Het schilderij is gemaakt en gesigneerd in 1999, (foto3).
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | HEEL, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-1-2018 à 10:40 |
Heure de fin | 1-2-2018 à 10:40 |