Toon Kuijpers - Giclée, Strandgolf – gerahmt
Jorge Castillo - OHNE TITEL 1973 Surrealismus
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Skulptur „De Bokkesprong“
Willem Steelink (jr.) - 2 Lithos
Jahr | 2000 |
Träger | Canvas |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 100 x 150 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Wie neu |
Het doek is rechtstreeks van de galeriehouder destijds opgehangen aan de muur. Nu in verband met verhuizing te koop. Het doek is niet ingelijst, maar wel gespannen op een kwalitatief hoogwaardig aluminium frame (zie foto) | |
Ort des Objekts | Eindhoven, Niederlande |
Startzeit | 24-6-2020 um 14:50 |
Endzeit | 6-7-2020 um 0:36 |