Peter R. van Essel - Beratung auf dem Eis
Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder
Alfonso Moreno - Salvador Dali in seinem Atelier in New York
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Dit is een tekening van de Nijmegense kunstenaar Sven Hoekstra. Het werk is uit 1975
Titel: Uitstapje in de benedenstad
Gesigneerd: links onder
Afmetingen tekening: 45/23 cm
Afmetingen geheel: 68/53 cm
Ingelijst: ja
Materiaal: Tekening
Werk is in perfecte staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 12.40 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 13.20).
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.
Startzeit | 22-10-2013 um 19:07 |
Endzeit | 5-11-2013 um 18:07 |