Nico Vrielink - Sérigraphie couleur CONFRONTATION avec GAUGUIN III
Peter Nieuwendijk - rêve d'un chat
Alfred Gabali - Bateau à voile
Willem Rasing - PIAF (Édith Piaf)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Dit is een tekening van de Nijmegense kunstenaar Sven Hoekstra. Het werk is uit 1975
Titel: Uitstapje in de benedenstad
Gesigneerd: links onder
Afmetingen tekening: 45/23 cm
Afmetingen geheel: 68/53 cm
Ingelijst: ja
Materiaal: Tekening
Werk is in perfecte staat.
Garantie:
Bezichtigen:
Verzendkosten/Ophalen:
Dit werk kan voor € 12.40 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 13.20).
Verzending naar andere landen in overleg.
U kunt het werk uiteraard ook op komen halen in Heeze.
Heure de début | 22-10-2013 à 19:07 |
Heure de fin | 5-11-2013 à 18:07 |