Albert Zwartjes - Aquarell. Häuser für die Kirche
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Leuke litho van een aapje. Hoogstwaarschijnlijk gemaakt in Artis. Deze betreffende voorstelling had ik nog niet eerder gezien. Achter een passe-partout geplakt en de litho heeft een schoonmaakbeurtje nodig. Beeldmaat 11,5 cm x 23 cm.
Startzeit | 21-10-2016 um 15:23 |
Endzeit | 26-10-2016 um 21:23 |