Peter Klashorst - Acrylique sur toile, MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Fleur du DESERT
Philippe de Cantillon - Château de Heeze (Amusements du Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Vase rouge à décor de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Leuke litho van een aapje. Hoogstwaarschijnlijk gemaakt in Artis. Deze betreffende voorstelling had ik nog niet eerder gezien. Achter een passe-partout geplakt en de litho heeft een schoonmaakbeurtje nodig. Beeldmaat 11,5 cm x 23 cm.
Heure de début | 21-10-2016 à 15:23 |
Heure de fin | 26-10-2016 à 21:23 |