Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig bosgezicht van de Nederlandse kunstenaar Theo Goedvriend (1879-1969). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37,5 cm. x 31,5 cm. Doekmaat: 30 cm. x 24 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De authenticiteit wordt 100% gegarandeerd door verkoper. Info: www.rkd.nl/goedvriend.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 19:24 |
Endzeit | 21-3-2018 um 18:03 |