Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig bosgezicht van de Nederlandse kunstenaar Theo Goedvriend (1879-1969). Heel mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 37,5 cm. x 31,5 cm. Doekmaat: 30 cm. x 24 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De authenticiteit wordt 100% gegarandeerd door verkoper. Info: www.rkd.nl/goedvriend.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 19:24 |
Heure de fin | 21-3-2018 à 18:03 |