David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Willy Hagenbeek - Stillleben mit Granatäpfeln - Ölgemälde
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar: Theodoor Franciscus Goedvriend
Techniek: Olieverf op board
Voorstelling: Stilleven met paddenstoelen
Gesigneerd: Linksonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 40 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 28-7-2017 um 12:29 |
Endzeit | 9-8-2017 um 20:29 |