Shizuko Yoshikawa - Original Siebdruck, 1977
Selwyn Senatori - Die Espresso Boys (Könige des Kaffees)
Brødrene Lohne - Zilveren Vikingschip-zoutvaatje - Bergen - Noorwegen
Copyright Künstler
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 90 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Epreuve d'artiste |
Kleurrijke en grote zeefdruk van Theo Mackaay (1950). Gesigneerd en genummerd (EA) in potlood. U kunt het kunstwerk komen bekijken en afhalen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem of per aangetekende post toegezonden krijgen in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||