Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Een schitterend naaktschilderij ( titel: feestelijk naakt in Mekka ) van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Gelijst. Gesigneerd links boven en gedateerd 2003. Afmetingen met lijst: 76,5 cm. x 82 cm. Doekmaat: 75 cm. x 80 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/horst.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 21-6-2017 um 23:31 |
Endzeit | 4-7-2017 um 23:31 |