Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer interessant werk van een kunstenaar wiens werk bijna nooit in Nederland wordt aangeboden; Theodoros Stamos, één van de jongste leden van de eerste groep abstract expressionistische schilders in Amerika; The Irascible Eighteen (met o.a. Pollock, De Kooning, Newman en Rothko, zie laatste foto waar Stamos zittend linksonder is te zien).
Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (4/75), te dateren midden jaren 60. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 77cm x 57cm
QQGEO
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 10-11-2017 um 20:59 |
Endzeit | 20-11-2017 um 20:59 |