Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 30 x 43 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Zeer fraaie houtsnede op VERGE papier van de bekende Duitse kunstenaar Thilo Maatsch.
Afmeting blad 43 x 30 cm in zeer goede staat.
Dit is een Handgesigneerde nadruk uit 1973 van de originele druk uit de 20er jaren van de vorige eeuw.
De houtsnede is uitgebracht in een oplage van 100ex.
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling.nl biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Thilo Maatsch (1900-1983) fa. (23)Alle items van deze kunstenaar (12)Grafiek na 1900Favoriet fa. (3)Geplaatst door kleurrijkekunstfriesland fa. (28)Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Sneek, Niederlande | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | SNEEK, Niederlande |
Startzeit | 31-12-2020 um 14:43 |
Endzeit | 11-1-2021 um 20:17 |