Jean-Christophe Donnadieu - Représentation mythologique
Heinen Delfts Blauw - Plaque murale en poterie bleue de Delft peinte à la main
Eric Visser - Je rature ma photo sur le mur
Jean Le Noble - sans titre 2009 - laque et pigment sur toile
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 30 x 43 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Zeer fraaie houtsnede op VERGE papier van de bekende Duitse kunstenaar Thilo Maatsch.
Afmeting blad 43 x 30 cm in zeer goede staat.
Dit is een Handgesigneerde nadruk uit 1973 van de originele druk uit de 20er jaren van de vorige eeuw.
De houtsnede is uitgebracht in een oplage van 100ex.
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling.nl biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Thilo Maatsch (1900-1983) fa. (23)Alle items van deze kunstenaar (12)Grafiek na 1900Favoriet fa. (3)Geplaatst door kleurrijkekunstfriesland fa. (28)État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Sneek, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | SNEEK, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-12-2020 à 14:43 |
Heure de fin | 11-1-2021 à 20:17 |