Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 1976 |
Technik | Silberdruck (klassisches Foto) |
Stil | Realistisch |
Thema | Sport |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 14 x 19 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Vintage sportfoto van Tonny Strouken. Gilbert van Binst die tijdens de interland Nederland - België een sliding inzet op Johan Cruijff met bal terwijl o.a. Eric Gerets toekijkt. Originele gelatinezilverdruk, ongesigneerd maar met studiolabel en persoonlijke aantekeningen in verso. In zeer goede conditie; zeer licht vouwtje in de hoek linksonder.
Afmetingen: 19cm x 14cm
De interland werd gespeeld in het kader van kwalificatie voor het EK van 1976. Alle statistische details van deze wedstrijd kunnen gevonden worden op:
https://www.voetbalstats.nl/opstelnedxi.php?wid=353
Bij het ANP hebben ze een foto die het vervolg op de ingezette sliding laat zien (zie laatste foto). Niet helemaal duidelijk of Cruijff er voorbij kwam (clean sliding) of ten val kwam (overtreding). Ik heb de bewegende beelden nog niet gevonden.
https://www.anp-archief.nl/page/563186/rotterdam-25-april-1976
Zustand | |||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 16-4-2021 um 17:53 |
Endzeit | 30-4-2021 um 20:45 |