Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 1976 |
Technique | Tirage argentique (Photo classique) |
Style | Réaliste |
Sujet | Sport |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 14 x 19 cm (h x l) |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Vintage sportfoto van Tonny Strouken. Gilbert van Binst die tijdens de interland Nederland - België een sliding inzet op Johan Cruijff met bal terwijl o.a. Eric Gerets toekijkt. Originele gelatinezilverdruk, ongesigneerd maar met studiolabel en persoonlijke aantekeningen in verso. In zeer goede conditie; zeer licht vouwtje in de hoek linksonder.
Afmetingen: 19cm x 14cm
De interland werd gespeeld in het kader van kwalificatie voor het EK van 1976. Alle statistische details van deze wedstrijd kunnen gevonden worden op:
https://www.voetbalstats.nl/opstelnedxi.php?wid=353
Bij het ANP hebben ze een foto die het vervolg op de ingezette sliding laat zien (zie laatste foto). Niet helemaal duidelijk of Cruijff er voorbij kwam (clean sliding) of ten val kwam (overtreding). Ik heb de bewegende beelden nog niet gevonden.
https://www.anp-archief.nl/page/563186/rotterdam-25-april-1976
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2021 à 17:53 |
Heure de fin | 30-4-2021 à 20:45 |