Marcel van Hoef - Landschaft mit Steinen
Karel Appel - Buchwoche 1999 – unbetiteltes Werk von 1958 – im Druck signiert.
Crispijn de de Passe (I) - Drei Kupferstiche (nur Auflage 1900) Das Leben Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Handingekleurde Litho van Toon Tieland uit 1989. Zalig kerstfeest gezond 1990. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H19.5 x b21 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H20 x b15.5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
De tekeningen kunnen op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden. De verzendkosten voor Nederland zijn dan 5,50 euro. Voor België 9 euro (tot max 250 gram).
ZZWIN
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 19-12-2017 um 9:34 |
Endzeit | 29-12-2017 um 21:34 |