Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Toyin Loye uit 2005. Titel: Ara Orun. Nummer: E.A..Afmetingen blad: H63,5 x b90,5 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. Herkomst: collectie ABN AMRO.
De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZSA
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 18-5-2018 um 23:11 |
Endzeit | 25-5-2018 um 23:09 |