Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en als e.a. beschreven ets op geschept papier
Kunstenaar: Verena Vernunft (1945, Duitsland)
Titel: Steinblüten
Techniek: Ets
Jaar: 1973
Afmetingen: Blad: 75,5 x 53,5 cm, Compositie: 34 x 33 cm
Gesigneerd: Gesigneerd, gedateerd, betiteld en als e.a. beschreven in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €9
België en Duitsland = €16
Wanneer u meerdere werken koopt die gecombineerd verzonden kunnen worden betaald u slechts éénmaal verzendkosten.
Startzeit | 22-10-2016 um 15:05 |
Endzeit | 10-11-2016 um 10:39 |