Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde en als e.a. beschreven ets op geschept papier
Kunstenaar: Verena Vernunft (1945, Duitsland)
Titel: Steinblüten
Techniek: Ets
Jaar: 1973
Afmetingen: Blad: 75,5 x 53,5 cm, Compositie: 34 x 33 cm
Gesigneerd: Gesigneerd, gedateerd, betiteld en als e.a. beschreven in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €9
België en Duitsland = €16
Wanneer u meerdere werken koopt die gecombineerd verzonden kunnen worden betaald u slechts éénmaal verzendkosten.
Heure de début | 22-10-2016 à 15:05 |
Heure de fin | 10-11-2016 à 10:39 |