Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
VICTOR BAUFFE 1849-1921
KOEIEN IN HAAGS LANDSCHAP
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP KARTON IN DE MAAT 20,5 X 23 CM
GESIGNEERD ONDER V BAUFFE
GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 27 X 30
GOEDE STAAT / LICHTE CRAQUELE
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 21-10-2017 um 19:31 |
Endzeit | 29-10-2017 um 19:31 |