Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Victor Hasch.
Bijzonder fraai en gezocht werk van deze kunstenaar.
Titel: - Le Pins -
Techniek: Lithografie op zwaar papier.
Signatuur: r.o. in potlood gesigneerd.
Oplage: l.o. 45/175. (wijkt af van de afbeelding)
Afmetingen blad: 27,5 x 37,5 cm.
Afmetingen beeld: 21,0 x 24,0 cm.
Conditie: In goede staat.
Verzending: Via Post.nl met Track & Trace € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-
Startzeit | 11-8-2017 um 21:36 |
Endzeit | 18-8-2017 um 20:36 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |