Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Victor Hasch.
Bijzonder fraai en gezocht werk van deze kunstenaar.
Titel: - Le Pins -
Techniek: Lithografie op zwaar papier.
Signatuur: r.o. in potlood gesigneerd.
Oplage: l.o. 45/175. (wijkt af van de afbeelding)
Afmetingen blad: 27,5 x 37,5 cm.
Afmetingen beeld: 21,0 x 24,0 cm.
Conditie: In goede staat.
Verzending: Via Post.nl met Track & Trace € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-
Heure de début | 11-8-2017 à 21:36 |
Heure de fin | 18-8-2017 à 20:36 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |