Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
kunstenaar: Victor Linford (Londen 1940 - Nijmegen 2002)
Titel: zonder titel
techniek: litho
gesigneerd: linksonder met potlood, rechtsonder in de steen
gedateerd: '81
oplage: 17 / 150
ingelijst: in aluminium lijst
afmeting: 40 x 50 cm (lijst), 30 x 25 (afbeelding)
conditie: goed
Zonder kosten ophalen in Breda, verzenden op kosten van de koper
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 16-4-2018 um 15:05 |
Endzeit | 23-4-2018 um 15:05 |