Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Thema | Blumen und Pflanzen |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 61 x 73.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 23 |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Enigszins vergeelde rand binnen het kader van een eerdere inlijsting. Opnieuw goed ingelijst is hier vrijwel niets meer van te zien. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 28-5-2021 um 10:02 |
Endzeit | 6-6-2021 um 19:40 |