Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1921 |
Technik | Litho |
Stil | Klassisch |
Thema | Blick auf den Hafen |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 28 x 36 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
*Fraaie gesigneerde kleurlithografie van een zeer vaardig tekenaar. Zie Wikipedia voor veel meer over deze interessante Duitse kunstenaar, die ook een aantal jaren in Nederland verbleef.
*Papiermaat: 36 x 28 cm.
*Genummerd en gesigneerd rechtsonder: 79/100 W. Wagner
Zustand | Gut | ||||||||||
In den 2 Ecken oben und hinten kleine Papierpäckchen + einige Roststellen in der Luft der Darstellung. | |||||||||||