Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
zeer fraaie, volledig gave presse-papier met pauweveer motief,
genummerd en gesigneerd 158.105 o.horn,
diameter 11,5 cm hoog 4,5 cm, motief diameter 8,5 cm
extra: verzendkosten incusief verzekering vanuit Duitsland euro 12,00
Startzeit | 8-8-2012 um 15:59 |
Endzeit | 22-8-2012 um 15:59 |