Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Visueel luid werk van Willem Snitker. Gouache op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (“Nov 1990”) linksonder. In uitstekende conditie, alleen vier punaisegaatjes in uiterste hoeken.
Afmetingen: 76cm x 56cm
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 5-7-2017 um 10:41 |
Endzeit | 15-7-2017 um 22:41 |