Ton Schulten - Siebdruck: Iggy
Constant - Radierung: Figuren im Labyrinth
Gerard Prent - Pastös gemaltes Ölgemälde auf Leinwand, Komposition mit Blumen
Klaas Gubbels - Siebdruck: Stillleben - 1999 (groß!)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
AFBEELDING 14X18 CM.
LOSBLADIG NIET VERGEELD PAPIER, BEVESTIGD MET ZUURVRIJ TAPE ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS.
IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST, 34X40 CM.
HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT EN KAN ZO AAN DE WAND.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 11-10-2017 um 23:18 |
Endzeit | 26-10-2017 um 21:18 |