Koen Vanmechelen - The Fighter
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek uit de 'tuin' serie
Charlotte van Pallandt - Charlotte van Pallandt Arnhem 1898-1997 Noordwijk Zwei Freundinnen
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
AFBEELDING 14X18 CM.
LOSBLADIG NIET VERGEELD PAPIER, BEVESTIGD MET ZUURVRIJ TAPE ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS.
IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST, 34X40 CM.
HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT EN KAN ZO AAN DE WAND.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 11-10-2017 om 23:18 |
Eindtijd | 26-10-2017 om 21:18 |