Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Klassieke ets door Willem Steelink.
Naar een oorspronkelijk werk van B.J.Blommers.
Voorstelling getiteld 'Huiswaarts'
Gelijst, beeldmaat 19x12, lijstmaat 36x29
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Blommers' en r.o. buiten de voorstelling 'Wilh.Steelink'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 3-11-2015 um 20:39 |
Endzeit | 12-11-2015 um 20:39 |