Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Klassieke ets door Willem Steelink.
Naar een oorspronkelijk werk van B.J.Blommers.
Voorstelling getiteld 'Huiswaarts'
Gelijst, beeldmaat 19x12, lijstmaat 36x29
Gesigneerd in de plaat r.o. 'Blommers' en r.o. buiten de voorstelling 'Wilh.Steelink'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 3-11-2015 à 20:39 |
Heure de fin | 12-11-2015 à 20:39 |