Govert de Roos - Herman Brood & Nina Hagen
Ko Cossaar - Porträt einer sitzenden blonden Dame – Aquarell, gerahmt
Gerrit Hendrik Göbell - „Winterlandschaft“ – Öl auf Leinwand
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Willem Steelink Sr. 1/ Geboren Amsterdam 30-4-1826 - overleden 3-8-1913
graveur / etser / en kunstschilder.
Amsterdamse stadsgezichten-portretten, o.a. portret van Jacop van Lennep.
In 1855 trouwde hij met Maria Lizett Schulmaijer, hun kregen drie zoons.
EEn werd een begenadigd kunstschilder: Willem Steelink jr. 1856-1928
Ets / meisje met fruitmand kijkt door gordijn. gesigneerd r.o.
afm. incl. kunststof lijst met glas: 40 cm. x 30 cm.
afm. excl.lijst: 28 cm. x 21 cm.
verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt: Ned. 8,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Startzeit | 22-6-2013 um 16:07 |
Endzeit | 30-6-2013 um 16:12 |