Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Willem Steelink Sr. 1/ Geboren Amsterdam 30-4-1826 - overleden 3-8-1913
graveur / etser / en kunstschilder.
Amsterdamse stadsgezichten-portretten, o.a. portret van Jacop van Lennep.
In 1855 trouwde hij met Maria Lizett Schulmaijer, hun kregen drie zoons.
EEn werd een begenadigd kunstschilder: Willem Steelink jr. 1856-1928
Ets / meisje met fruitmand kijkt door gordijn. gesigneerd r.o.
afm. incl. kunststof lijst met glas: 40 cm. x 30 cm.
afm. excl.lijst: 28 cm. x 21 cm.
verzenden: aantekenen, verzekeren, goed verpakt: Ned. 8,-
overige bestemmingen: n.o.t.
Heure de début | 22-6-2013 à 16:07 |
Heure de fin | 30-6-2013 à 16:12 |