Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Titel: De wandeling
Jaartal: Omstreeks 1900
Afmetingen werk: 12/18 cm
Afmetingen geheel: 31/34 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Koper-ets op geschept papier
Oplage: onbekend
Conditie: Werk is in goede staat.
Ort des Objekts | Heeze, Niederlande |
Startzeit | 24-4-2017 um 19:28 |
Endzeit | 8-5-2017 um 21:28 |