Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een zeer fraai portretschilderij van de kunstenaar Willem van Nieuwenhoven (1879-1973). Met een mooie authentieke lijst. Gesigneerd rechts boven. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 58 cm. Doekmaat: 35 cm. x 45 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/nieuwenhoven.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 27-7-2017 um 11:20 |
Endzeit | 8-8-2017 um 11:25 |