David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Willem Verpoeken 1826-1919
Titel/Voorstelling : "boer met vee"
Datering : omstreeks 1860
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 25 x 30 cm (papier) en 37 x 42 (ingelijst)
Gesigneerd :
Conditie : goed / gele plek rechtsboven
geboren: 14 mei 1826 Roozendaal (Gld) - 11 juni 1919 Baarn overleden
Willem is een zoon van Hendrik Verpoeken (1791 - 1869).
Hij huwde op 4 april 1902 in Baarn met Aartje van der Laan (1861 - 1935)
Woonde en werkte in 1853 in Laagsche Vuursche bij Baarn.Info: Scheen, Benezit