Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede door Wim Oepts.
Nieuwe Zakelijkheid in voorstelling, getiteld Veerpont
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x13,5, bladmaat 25x19,5
Niet gesigneerd, afkomstig uit het Kerstboek van de Wereldkroniek uit 1927
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 2-3-2016 um 21:41 |
Endzeit | 11-3-2016 um 21:41 |