Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Wim Vaarzon Morel Jr.
Voorstelling van een duiker bij een gezonken sleepboot
Gelijst, beeldmaat 19x22, lijstmaat 30x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'W Vaarzon Morel jr'
Getiteld en gedateerd op achterzijde 'Duiker bij een gezonken sleepboot' en 'voorjaar 1955'
Herkomst: Kunsthandel Reeker Amsterdam
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 7-11-2017 um 19:51 |
Endzeit | 17-11-2017 um 14:51 |